Volkswagen Golf VII 1.6 TDI BUSINESS

Nr. 4
Detaje tjera të veturës

E doganuar!

Park distance control
Kilometrat të Kaluara: 230000 km
Sistemi start-stop
Auto Hold
Park distance control
Bluetooth/USB/AUX/DVD/CD
Senzorat Para dhe Mbrapa
Senzor shiut
Senzor për dritat e Gjata
Klimë
Xhamat Elektronik
Pulla ne Timon
Goma te Reja Fellne 17
Dy qelsa
 Posedon edhe Historin e Mirmbajtjës

E doganuar!

+383 (0) 49 500 860

Çmimi: 10400 €
Lokacioni: carfax Kosova
Regjistrimi i parë: 17/09/2015
Karburanti: Dizel
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 234161 km
Kapaciteti: 1598 cc
Fuqia: 110 HP (81 KW)
CO2: 99 g/km
VIN number #: WVWZZZAUZGW084030